• Viacúčelové ihrisko

•  Prevádzkový poriadok viacúčelového ihriska

Prevádzka ihriska prebieha počas školského roka (september - jún)

Prevádzka ihriska je povolená:

Pre žiakov základnej školy: pondelok až piatok od 8:00 do 16:00  hod.

Pre verejnosť: pondelok až piatok od 16:00 do 20:00 hod. na základe uzatvorenej nájomnej zmluvy

Športové ihrisko základnej školy je určené predovšetkým žiakom ZŠ Ivanka pri Nitre a občanom obce Ivanka pri Nitre, ktorí si vopred nahlásia záväznú rezerváciu na tel. čísle 0910 522 375 za poplatok 8 eur.

Všetci užívatelia ihriska musia mať vhodné športové oblečenie a vhodnú športovú obuv.

Pri používaní športového ihriska je prísny zákaz používať kopačky so štupľami.

V záujme zachovania vlastnej bezpečnosti a ochrany zdravia je nutné dodržiavať nasledovné pokyny:

1. za poškodenie zdravia nesú zodpovednosť samotní návštevníci ihriska

2. pri športovaní  maloletých je zodpovedný zákonný zástupca dieťaťa

3. zákaz fajčenia, požívania alkoholických nápojov a zákaz vstupu so psom

Vstup na viacúčelové ihrisko mimo prevádzkových hodín a bez záväznej rezervácie sa bude považovať za hrubé porušenie prevádzkového poriadku s vyvodením dôsledkov.

V prípade potreby volajte: 112 (polícia, požiarnici, záchranári)

Ivanka pri Nitre 02.01.2023

Mgr. Iveta Ovečková, riaditeľka školy