• Exkurzia Hlohovec - hvezdáreň

• Žiaci 3. a 4. ročníka sa vybrali s triednymi p. učiteľkami na exkurziu do Hlohovca. Navštívili sme miestnu hvezdáreň, kde nás milo privítali. Usadili sme sa v pohodlných sedačkách a videli krásnu nočnú oblohu. Videli sme planéty našej slnečnej sústavy, hviezdy, súhvezdia, kométy a ďalšie zaujímavosti. Dozvedeli sme sa nové informácie o vesmíre a niečo sme si aj zopakovali. Po prednáške sme zažili úchvatnú svetelnú šou. Na záver sme pozorovali slnko cez ďalekohľady. Bola to krásna exkurzia!

• Biologická olympiáda - kategória C

• Školského kola Biologickej olympiády kategórie C, ktoré prešlo online formou, sa zúčastnili vybraní žiaci z 8. a 9. ročníka. Zo všetkých desiatich úspešných riešiteľov postúpili do okresného kola žiačky 9. ročníka Ninka Bédyová a Anna-Mária Škvarková.

V okresnom kole, ktoré sa konalo už prezenčne, boli naše žiačky obe úspešné: Ninka Bédyová získala 2. miesto a postup do krajského kola a Anna-Mária Škvarková sa stala úspešnou riešiteľkou.

Dievčatám srdečne gratulujeme!

• Dejepisná olympiáda - okresné kolo

• Na okresnom kole Dejepisnej olympiády nás reprezentovali v kategóriách C – F siedmi žiaci.

Martin Srnka získal v kategórii E 2. miesto a postup do krajského kola a Diana Sénášiová a Anna Mária Škvarková sa v kategórii C stali úspešnými riešiteľkami.

K úspechom srdečne blahoželáme!

• Pytagoriáda - školské kolo

• Úspešní riešitelia